Mobiel flenzen vlakken

Flenzen vlakken op locatie

De Wiel Services is gespecialiseerd in het vlakken met een on site vlakmachine voor alle typen flenzen met verschillende diameters mobiel op locatie. Voor elk type flens zijn er specifieke on site vlakmachines om de vlakheid/ruwheid binnen de marge terug te brengen. Om hiervan zeker te zijn kunnen we de flenzen inmeten. Met de juiste maatrapportage kunnen we heel nauwkeurig zien wat de afwijkingen zijn en hoe nauwkeurig het eindresultaat is na het vlakken met de on site vlakmachine. Met onze specifieke on site vlakmachines kunnen we veelal ver binnen de marge werken van de benodigde toleranties.

6 redenen tot het besluiten om te kiezen voor on site machineren zijn:

  • Uw product moet voldoen aan een hoge kwaliteitsnorm qua maatvoering.
  • Uw product kan niet in een machinefabriek bewerkt worden.
  • Uw product is te groot en te zwaar om over de weg te vervoeren
  • U vindt de wachttijden bij de machinefabriek te lang
  • U wilt de levertijd van uw product verkorten
  • U wilt graag verder werken aan uw eigen product tijdens het on site machineren

In dat geval kiest u voor “De Wiel Services World Wide On Site Machining”

Dit houdt in:

  • Professionele engineers
  • Optimale kwaliteit
  • Vlotte doorlooptijd
  • Vriendelijke service
  • Klantgericht meedenken
  • VCA gecertificeerd
  • No nonsense

Wij voeren de volgende werkzaamheden uit:

  • Mobiel flenzen vlakken van kraanfundaties (pedestallen)
  • Mobiel flenzen vlakken van Voith Schneider fundaties
  • Mobiel flenzen vlakken van thruster fundaties
  • Mobiel flenzen vlakken van gun fundaties
  • Mobile flenzen vlakken van fundaties voor windmolens
  • Mobiel flenzen vlakken van fundaties voor bruggen
  • Controle vlakheid met behulp van laser

Ook het boren en tappen van de gaten op de betreffende P.C.D. kunnen door ons worden uitgevoerd, zie voor meer info hierover op onze website onder “Mobiel boren en tappen”. De Wiel Services is in staat om klant gericht mee te denken in alle opzichten, doordat we onze vlakmachines zelf ontwerpen, assembleren, fabriceren etc. kunnen we heel specifiek de juiste vlakmachine ontwikkelen en toepassen in elk opzicht.

De engineers van De Wiel Services zijn wereldwijd inzetbaar en hebben al meer dan 50 jaar ervaring op het gebied van on site verspaning.

U vraagt? Wij lossen het op!